Betlejem w Berlinie

Betlejem w Berlinie

Kanclerzycy Merkel udało się przenieść świąteczną atmosferę z Betjelem do Berlina (zdjęcie). Betonowe zapory i karabiny maszynowe ubogacają krajobraz tolerancyjnej Unii Europejskiej. A izraelscy eksperci od bezpieczeństwa już zacierają ręce. Mają przecież Betlejem w Berlinie.

Unia europejska tak przykładnie wprowadziła w życie wartości laicyzmu, że z obawy przed dalszymi atakami islamistów kościoły i synagogi w wielu krajach Europy są już chronione przez policję i wojsko. Uzbrojeni w broń maszynową policjanci pilnowali wejść do francuskich kościołów w Wigilię a wcześniej na berlińskim bożonarodzeniowym jarmarku islamista zabił 12 osób, w tym nie tylko polskiego kierowcę-bohatera ale także Żydówkę z Izraela. Dalia Elyakim (66 lat) uwierzyła naiwnie w tzw. „europejskie wartości” i w tzw. „niemiecką demokrację” i zapłaciła za to swoim życiem:

www.timesofisrael.com/hundreds-attend-funeral-for-israeli-woman-killed-in-berlin-attack/1

80 lat temu narodowi socjaliści polowali na Żydów w Berlinie, teraz robią to islamiści. Postęp ?

Ale Berlin jest przede wszystkim zatroskany stanem demokracji w Polsce. Tylko gdzie nie gdzie pojawiają się w prasie nieśmiałe komentarze, że obywatele Niemiec mają prawo do bezpiecznego życia.

Niemieckie władze kręcą. Jeden z polityków opozycji, Lutz Bachmann, już dwie godziny po zamachu opublikował tweet z informacją, że zamachowcem jest Tunezyjczyk, podczas kiedy niemiecka policja oficjalnie znalazła jego dokumenty w kabinie ciężarówki dopiero 24 godziny po zamachu. Czy chodziło o to aby zamachowiec mógł spokojnie opuścić Niemcy i podróżować przez pół Europy ? Zatrzymali go dopiero strzałem w łeb policjanci w Mediolanie.

 

Policja znała personalia zamachowca dwie godziny po zamachu
1840170539-lutz-bachmann-und-mysterioese-tweet-97PchxSRNG„Najbardziej poszukiwany człowiek Europy” – ale dopiero po 24 godz.!
Fahndungsfoto Anis Amri
HANDOUT – Der am 21.12.2016 vom Bundeskriminalamt (BKA) zur Verfügung gestellte Fahndungsaufruf zeigt Fotos des tatverdächtigen Tunesiers Anis Amri, der am 19.12.2016 den Anschlag mit einem Lastwagen auf einen Weihnachtsmarkt in Berlin verübt haben soll. Für Hinweise hat die Bundesanwaltschaft bis zu 100 000 Euro Belohnung ausgeschrieben. ACHTUNG: Nur zur redaktionellen Verwendung im Zusammenhang mit der Fahndung Amris und nur bei Urhebernennung Foto: -/Bundeskriminalamt/

Izraelscy eksperci już pomogli Węgrom wybudować anty-migrancki płot graniczny, teraz oferują swoją wiedzę i know how władzom innych krajów Unii europejskiej, wzbogaconych przez islam. Jeden z tych ekspertów, Dr. Shlomo Sphiro, pojawił się w rządowej niemieckiej telewizji kilka dni po zamachu.

Izraelski ekspert od terroryzmu Dr. Shlomo Shpiro

shlomo-shpiro-100~_v-standard368_9f87d9

Problem w tym, że niemiecki rząd niczego nie kontroluje, nie wie nawet kto wjechał do kraju na zeszłorocznej fali nielegalnych migrantów. W rządowych mediach klepane są frazesy i propaganda. „Służby działają sprawnie” powtarza w kółko niemiecki minister spraw wewnętrznych. A tymczasem po raz kolejny okazuje się już, że mordercy, gwałciciele i terroryści wiedli sobie spokojne życie „uchodźcy” w Niemczech, pomimo wcześniejszych wyroków i odsiadek więziennych w innych krajach. Tak było w przypadku „nieletniego” afgańskiego mordercy i gwałciciela studentki z Freiburga (który w rzeczywistości ma co najmniej 20 lat), tak jest w przypadku zamachowca z Berlina.

Krew na rękach, cynizm w sercu a na ustach propagandowe frazesy

3390039_1_xio-fcmsimage-20161222164002-006002-585bf3d254f65-.beb26acd75cf8342cbab841c222361189a26c225

Historia kołem się toczy i Żydzi są na nowo mordowani w Berlinie. Berliński mur co prawda zniknął ale za to powstał nowy w Izraelu, który odgradza Izraelczyków od Palestyńczyków. Jeszcze parę dalszych ataków terrorystycznych w Niemczech i mur berliński powstanie na nowo, tym razem nie pomiędzy Berlinem Zachodnim i Wschodnim ale pomiędzy dzielnicami muzułmańskimi (Neukolln, Wedding itd.) i chrześcijańskimi.

Nic nie zatrzyma nieubłaganego marszu postępu, demokracji i tolerancji ..

 

Boże Narodzenie 2016 w Betlejem

ein-palaestinensischer

 

 

0